Menu

Kuchnia

Przyjęcia nie mogą się obejść bez przepysznych dań. Decydując się na wynajem udostępnianych przez nas sal pod imprezy wszelkiego rodzaju, nie musisz martwić się cateringiem. Chociaż Villa Park Julianna to nie restauracja, to jednak posiadamy zaplecze gastronomiczne, gdzie jesteśmy w stanie przygotować posiłki na urządzany przez Ciebie event. Zapewniamy potrawy zarówno na spotkania biznesowe, wesela czy jeszcze innego rodzaju przyjęcia. Co więcej, cechuje nas elastyczność – zapraszamy do sprawdzenia, co jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie i Gości.

Wyszukane i popularne dania w Villa Park Julianna

Kuchnia hiszpańska, grecka czy tradycyjna polska nie mają przed nami najmniejszych tajemnic. Chętnie przygotujemy dania zarówno wyszukane, jak i te bardziej popularne, wpisujące się w zwyczajowy weselny zestaw. Niemniej w Villa Park Julianna dostosowujemy się do upodobań naszych Gości, dlatego też wspólnie ustalamy menu, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze gusta. Dbamy więc nie tylko o to, aby nasze sale zachwycały swoim pięknem, ale też dostarczamy niebo dla podniebienia!

Tematyczne imprezy – dania na każdą okazję

Menu ustalamy na każdą okazję! Marzysz o przyjęciu w klimacie Halloween? Nie ma problemu, dynia stanie się głównym motywem przyrządzonych przez nas potraw. Na wesela proponujemy zwyczajowe zestawy, obejmujące przede wszystkim rosół oraz wybrane danie z kuchni polskiej. Niemniej żadne kulinaria nie są nam straszne, chętnie przygotujemy na przykład potrawy ostrzejsze, w iście meksykańskim stylu. Innymi słowy, dostosujemy menu do wybranej okazji!

Villa Park Julianna – precyzyjnie odpowiadamy na Twoje potrzeby

Działamy elastycznie, z myślą o naszych Gościach. Jako organizator eventu, wystarczy, że powiesz nam, jakich dań od nas oczekujesz, a nie będziemy mieć najmniejszego problemu z ich przygotowaniem. Z Villa Park Julianna na pewno nie wyjedziesz z pustym brzuchem! Wybór naszego lokalu to jednak również duża oszczędność dla Ciebie! Zamiast dodatkowo wykupywać posiłki z firm cateringowych – wszystko otrzymujesz w cenie, właśnie u nas!

Szwedzki stół

O muzykę również nie musicie się martwić. Nie narzucimy niczego, ale doradzimy i polecimy jeśli będziecie mieli takie życzenie. Regularnie współpracujemy również z florystami, dekoratorami, fotografami, ekipami filmowymi i wieloma innymi specjalistami wspierającymi nas swoją wiedzą i umiejętnościami w dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości usług.